POWER SYSTEM Rychlouzávěr na osu Olympic Barbell Collar

Nové
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Modrá
Modrá
Černá
Černá
Červená
Červená

399 Kč
pr

Zabezpečte své cviky s objímkami na olympijskou činku Power System Olympic Barbell Collar. Rychlouzávěr na osu je vyroben z robustního plastu, aby vydržel tvrdé nárazy během náročných cviků, jak jsou mrtvé tahy či overhead press. Vnitřek objímky je vybavený protiskluzovou pryží, která zabrání klouzání kotoučů po čince a tím stabilizuje činku během cviku. PROCHÁZET

Kód produktu: 4201 Hmotnost: 0.74 kg

Zabezpečte své cviky s objímkami na olympijskou činku Power System Olympic Barbell Collar. Rychlouzávěr na osu je vyroben z robustního plastu, aby vydržel tvrdé nárazy během náročných cviků, jako jsou mrtvé tahy či overhead press. Vnitřek objímky je vybavený protiskluzovou pryží, která zabrání klouzání kotoučů po čince a tím stabilizuje činku během cviku.

  • Rychloupínací systém zaručuje rychlou a jednoduchou instalaci objímky.
  • Rychlouzávěr na osu poskytuje maximální zabezpečení kotoučů a protiskluzový vnitřek omezuje sklouznutí kotoučů po tyči.
  • Určené pro olympijskou osu (vnitřní průměr: 50 mm).
  • Vyroben z odolného plastu a protiskluzové pryže.
  • K dispozici v černé, červené a modré barvě.
  • Balení obsahuje jeden pár objímek.

Narozdíl od klasických pružinových objímek je připínání a odepínání Power System Barbell Collar snadné a rychlé pomocí jedné ruky. Olympijská objímka je nezbytným doplňkem k olympijské tyči o průměru 50 mm.

Parametry
Barva ModráČernáČervená
Velikost 50 mm / 2"