POWER SYSTEM dámské posilovací bandáže na zápěstí Wrist Wraps GTL - Farba: Ružová

Nové
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Modrá
Modrá
Ružová
Ružová

€ 13.03
Skladom
pr

Překonejte své limity s dámskými bandážemi na zápěstí Power System Wrist Wraps GTL (Girl That Lifts). Odolný elastický materiál stabilizuje zápěstí a snižuje bolest poraněných zápěstí během náročných cviků. Bandáže jsou vybaveny chytrým poutkem na palec pro komfortní omotání zápěstí. Bandáže Vás podrží během bench pressu, overhead pressu, nebo clean & jerku. PRECHÁDZAŤ

Kód produktu: 3510PI-0 Hmotnosť: 0.154 kg

Překonejte své limity s dámskými bandážemi na zápěstí Power System Wrist Wraps GTL (Girl That Lifts) a dosáhněte nových PR (osobních rekordů). Bandáže Vás podrží během bench pressu, overhead pressu, nebo clean & jerku.

  • K dispozici ve světle růžové a světle modré barvě.
  • Vyrobeno z 50% bavlny, 20% PES, 20% pryže a 10% PVC.
  • Bandáže jsou dodány v elegantním a praktickém balení.
  • Chytré poutko na palce zajistí dokonalé a těsné uchycení zápěstí.
  • Balení obsahuje jeden pár bandáží.

Díky svému odolnému elastickému materiálu zaručí Power System Wrist Wraps GTL pevné a stabilní zápěstí během náročných cviků a také minimalizují bolest během zdvihů s již poraněným zápěstím. Design bandáží implementuje prvky moderních trendů a je nabízen ve světle růžové a světle modré. Bandáže jsou vybaveny chytrým poutkem na palec, díky kterým budou bandáže pohodlně a pevně sedět na ruce. Bandáže jsou dodávány v praktickém balení, které usnadní ukládání do tašky.

Parametre
Farba ModráRužová