POWER SYSTEM Fitness opasek s přezkou Full Power modrý - Veľkosť: M

POWER SYSTEM Fitness opasek Full Power s rychouzavírací přezkou modrý
POWER SYSTEM Fitness opasek Full Power s rychouzavírací přezkou modrý
Nové
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

€ 56.20
Skladom
ks

Praktický opasek Power System Full Power s rychlouzavírací přezkou je perfektní pomůckou pro silové sportovce. Opasek je vyroben ze 100% hovězí usně, která zaručí dlouhodobou pevnost a odolnost opasku během náročných dřepů a mrtvých tahů. Praktická šroubovací spona zjednoduší a urychlí proces zapínání a odepínání opasku. PRECHÁDZAŤ

Kód produktu: 3810BU-3 Hmotnosť: 1.48 kg

Překonejte své limity se vzpěračským opaskem s přezkou Power System Full Power. Ve spolupráci s vrcholovými sportovci a trenéry, opasek byl speciálně navržen pro nadšence fitness a powerliftingu a poskytuje potřebnou oporu zad a stabilitu středu těla pro dosažení kvalitních a bezpečných dřepů či mrtvých tahů.

  • Kvalitní hovězí kůže poskytuje nesrovnatelnou odolnost opasku.
  • Kovová přezka je určená pro rychlé a snadné zapínání a odepínání opasku.
  • Stabilizuje střed těla pro náročné tahy a PR (osobní rekordy).
  • Opasek má šířku 10 cm (4") a tloušťku 1 cm.

Opasek je vyroben ze 100% hovězí usně, která zaručuje pevnost a odolnost opasku pro dlouhodobé využití v posilovně či doma. Praktická šroubovací přezka usnadňuje proces zavírání a otevírání opasku - tato vlastnost opasku se hodí hlavně pro silové sportovce po náročném dřepu či mrtvém tahu. S rychlouzavíracím opaskem Power System Full Power lehce překonáte své maximálky, a i proto je opasek nedílnou součástí každěho fitnessáka, powerliftera, strongmana či crossfiťáka.

Parametre
Farba Modrá
Veľkosť M, L, XL