POWER SYSTEM posilovací bandáže na zápěstí Wrist Wraps Extreme - Farba: Červená

Nové
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Modrá
Modrá
Červená
Červená

€ 17.35
Skladom
pr

Překonejte své limity s pevnými bandážemi na zápěstí Power System Wrist Wraps Extreme. Materiál produktu je pevnější než u typických bandáží na zápěstí a tím pomáhá k lepší stabilizaci zápěstí a snižuje bolest poraněných zápěstí během náročných cviků. Bandáže jsou vybaveny chytrým poutkem na palec pro komfortní omotání zápěstí. Bandáže Vás podrží během bench pressu, overhead pressu, nebo clean & jerku. PRECHÁDZAŤ

Kód produktu: 3530RD-0 Hmotnosť: 0.267 kg

Překonejte své limity s pevnými bandážemi na zápěstí Power System Wrist Wraps Extreme a dosáhněte nových PR (osobních rekordů). Pevné bandáže Vás podrží během bench pressu, overhead pressu, nebo clean & jerku.

  • Materiál je hustší a tvrdší než u typických bandáží na zápěstí.
  • Chytré poutko na palce zajistí dokonalé a těsné uchycení zápěstí.
  • Bandáže jsou dodány v kvalitním a praktickém balení.
  • K dispozici v červené a modré barvě.
  • Vyrobeno z 40% bavlny, 20% PES, 30% pryže a 10% PVC.
  • Balení obsahuje jeden pár bandáží.

V porovnání s klasickými bandážemi na zápěstí jsou Power System Wrist Wraps Extreme vyrobeny z tvrdšího materiálu, které podrží zápěstí pevněji během náročných cviků, a také minimalizují bolest během zdvihů s již poraněným zápěstím. Design bandáží implementuje prvky moderních trendů a jsou nabízeny v červené a modré barvě. Bandáže jsou vybaveny chytrým poutkem na palec, díky kterým budou bandáže pohodlně a pevně sedět na ruce. Bandáže jsou dodávány v praktickém balení, které usnadní ukládání do tašky.

Parametre
Farba ModráČervená