POWER SYSTEM Sada posilovacích expandérů Ultimate Expander Set

Power System 4098MX Posilovací expandéry Ultimate Expander Set
Power System 4098MX Posilovací expandéry Ultimate Expander Set
€ 19.34
Skladom
sada

Sada expandérů na cvičení PRECHÁDZAŤ

Kód produktu: 4098MX-0 Hmotnosť: 0.71 kg

POWER SYSTEM posilovací expandér POWER EXPANDER SET ULTIMATE

Sada expandérů ULTIMATE Vám poskytne trénink celého těla. Kromě toho nabízí vysoce efektivní způsob posilování, tvarování celého těla a spalování kalorií všem svým uživatelům bez rozdílu, ať už jde o úplné amatéry nebo o profesionální sportovce.
Díky popruhům, které jsou součástí soupravy, můžete provádět i trénink nohou. Takový trénink Vám pomůže posílit zejména kotníky a kolena. Soupravu lze použít i během rehabilitačních cvičení. Nespornou výhodou expandérů POWER SYSTEM je to, že Vám umožňují zapojit do práce horní i dolní části těla. Pomáhají zlepšovat stav svalů zad, hrudníku, břicha a ramen. Díky praktickému krytu můžete tuto sadu snadno přenášet a skladovat.

Aby byly uspokojeny potřeby opravdu všech uživatelů, mají gumy nejenom pečlivě a s důmyslem odstupňovanou úroveň odporu, ale díky kovovým karabinám, jenž jsou součástí obou konců každé gumy, se gumy dají vzájemně kombinovat, aby byly uspokojeny i ty nejnáročnější tréninkové potřeby.

Expandery lze připojit k 2 madlům, 2 kotníkovým adaptérům (páskám) nebo ke dveřní kotvě.

Vše je prakticky zabaleno v lehké taštičce která je součástí balení. Gumová lanka jsou snadno odnímatelná, odpor při cvičení si tedy můžete zvolit dle svých schopností a kondice.

Balení obsahuje:

  • 3 expandery s různými odpory
  • 2 madla
  • 2 kotníkové adaptéry
  • 1 dveřní kotva
  • 1 vak pro snadné přenášení
Barva Obtížnost Odpor
Červená Lehká 11,3 kg
Modrá Střední 15,8 kg
Černá Těžká 22,7 kg
Parametre
Farba Mix